نتایج پست ها برای عبارت :

کد شدم پیر شدم پیر از روزگارت ای خدا

یکی از استادامون برامون کتابی گرفتن که از خود نویسنده به دست ما رسیده؛ که از قضا خود ايشون داخل کتاب یه چیزايی یادداشت کرده؛ براي من خیلی هیجان انگیز بود که یادداشت مستقیم نویسنده رو بخونم. بنابراين اون کتاب که دست نوشته نویسنده رو داشت خودم برداشتم. و خدا رحم کرد که خودم برداشتم؛ چون یکی از همکلاسی هام گفت من اگه باشم پاکش میکنم خودم مینویسم. فکرشو کن میخاست دست خط نویسنده کتابو پاک کنه!!!! 
یه رسم خیلی خیلی خوبی تو کشورهاي اروپايی هست که نو
میخوام از آدمايی بگم که میان تو زندگیمون ، ماهی میشن و میشینن وسط حوض دلمون.شبا هم ماه میشن که نورش تو همون حوض، دل میبره.همین باعث میشه بهشون بگیم دلبر.اما خیلی عجیبه که تا متوجه توجه بی حد ما میشن، یه نیروی منفی ايجاد میشه که انگار میخواد همون ماهی قرمز کوچولو،نهنگ بشه،اون ماه سفید، تار بشه و حلاصه کمر میبنده به قتل هرچی دوس داشتنه!!اين احساس از کجا سرچشمه میگیره رو نمیدونم.اما اينو میدونم، دوس داشتن لیاقت میخواد، تا اونجايی که اگر ثابت بش
سلام
بهار هفده
به قول گرامی دوستی: همه از گرانی می‌نالند ولی خداروشکر براي رفتن به رستوران‌ها بايد از قبل رزرو کرد
و
همطاف اضافه می‌کند همه از ناداری و گرفتاری می‌نالند ولی خداروشکر براي سفر (مثلا تعطیلات پیش رو - نیمه خرداد و عید فطر) بايد از قبل‌تـــــر رزرو کرد. همه ظرفیت‌ها تکمیل!؟


* سعدی عزیز
جهانت به کام و فلک یار باد. جهان آفرینت نگهدار باد
غم از گردش روزگارت مباد.وز اندیشه بر دل غبارت مباد
درونت به تأیید حق شاد باد. دل و دین و
معشوق پايیزی من، سلام!
حال که اين نامه را می‌خوانی من احتمالا در اتاقِ کار کوچکم، در کلبه‌اي زمستانی وسطِ آنگلبرگ، روی صندلی راحتی‌ام لم‌ داده‌ام، به تو فکر می‌کنم و براي صدمین بار "آیداي بی‌شاملو"یم را می‌خوانم و با تک‌تکِ جملاتش جنبش زندگی را در شریان‌هايم احساس می‌کنم!
راستی امروز چند شنبه است؟ ما حالا در کدام ورق تاریخ ايستاده‌ايم؟ چند تار موی سیاهِ یادگار روزهاي جوانی بر سرمان باقی مانده؟ چند زمستان از نوشتن اين نامه سپری شده ت
می خواهم تنهايی بزرگی را به تو معرفی کنم که در ان تنهايی می توانی بهترین زندگی ها را داشته باشی.چون در اين تنهايی بزرگ کسی هست که به عنوان بهترین یاور تو در همه جاي زندگی ات خواهد بود.یعنی از ابتدا بوده است و الان هم هست و پس از اين هم خواهد بود.او هست چه بتوانی با او دیداری داشته باشی و چه نتوانی.اما اگر بتوانی راه دوستی با او را بیاموزی هرگز احساس تنهايی نخواهی کرد.
اين را هم بگویم اين تنهايی نیست که ازاردهنده است بلکه اين احساس تنهايی است که د
به خداحافظی تلخ تو سوگند، نشد
که تو رفتی و دلم ثانیه‌ اي بند نشد
با چراغی همه‌ جا
گشتم و گشتم در شهر
هیچ‌کس، هیچکس اينجا به تو مانند نشد
____________________
دلم شکسته ست و
هیچکس دردم را نمی داند
آه از اين غم که با من
می سوزد و می سازد
اين روزها کسی به خودش زحمت نمی دهد یک نفر را کشف کند
زیبايی هايش را بیرون بکشد …تلخی هايش را صبر کند…
آدم هاي امروز دوستی هاي کنسروی می خواهند؛ یک کنسرو که فقط درش را باز کنند
بعد یک نفر شیرین و مهربان از تویش بپرد بیرون
و
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب